Склопка серво боостер за камион

- Jun 11, 2018-

 • Модел НО: Серво Боостер Цлутцх

 • Материјал: Метал

 • Сертификација: ИСО / ТС16949: 2002

 • Радни режим: Комбинација електричне енергије

 • Камион Модел: Мерцедес Бенз

 • Број модела: 9700519172

 • Транспортни пакет: картонска кутија

 • Поријекло: Зхејианг, Кина (континентални)

 • Дио: Бушилица / серво

 • Класификација: Електромагнетна спојница

 • Употреба: Тешки камиони

 • Тржиште: После тржишта

 • ОЕМ број: 9700519172

 • Робна марка: судес

 • Спецификација: стандардна

Опис производа

ОЕМ бр. 9700519172
Ставка Вешалица камиона
Марка СУДЕС
Материјал метал
Боје зелен
Величина стандард
Сертификација ИС0 9001
Паковање неутрално
Цена ФОБ 1-30УСД
МОК 100 сетова
Време испоруке у року од 30 дана